Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz, Grażyna i Sebik. Nietypowe rzeźby w centrum Lublina [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2019 r. o 19:33 Powrót do artykułu
Obrzydliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rękach trzymają pińcet!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grażyna do Szydło podobna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan to chyba Pan Andrzej z Sumina,ale tylko z buzi,bo reszta to kicz.Buzia też pasuje do Ś.P. Kazia od "chłop żywemu nie przepuści"Reszta nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajne i zabawne spojrzenie na przeciętnych przedstawicieli naszego społeczeństwa, wyborców partii założonej przez patrona placu na której owe rzeźby się znajdują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie super! :) Nie nadęte, zabawne i zawsze to przestrzeń zagospodarowana sztuką :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debil dorwał się do dłuta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super rzeźby.... Kontynuacją powinny być Icek, Ryfka i Salcia. To tak w nawiązaniu do przedwojennej historii tej części miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co się spinacie, przecież to jest satyra. Czasem trzeba umieć się pośmiać, a nie tylko nadymać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te rzeźby to symbol żelaznego elektoratu. Doskonale pasują do tego placu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grażyna podobna do tej babki z broszką z telewizora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widoczny Prymitywizm w tych rzeźbach - odzwierciedla też kompleksy rzeźbiarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sęk u Grażynki w ciekawym miejscu się pojawił. Przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne - rodowici Lublinianie... czekam teraz na rzeźby lemingradu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potomkowie armii czerwonej wykorzystują "sztukę" do szerzenia propagandy pogardy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o szymon szympans i jego lewackie urojenia.  Lublin i całą Polskę  należy oczyści od lewackich śmieci. tym razem jest postep bo juz ta zaćpana hołota niczym ich wódz nie pokazała ptaszka. Niech swą szutke wystawiaja tam gdzie ich miejsce w Korei Północnej tam jest rezerwat dla lewackiego bydła
  a u nas tylko pomniki wiadomo kogo, rozsiewane gdzie popadnie- to dopiero dekoracja zachwycająca, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amatorskie figurki jakich pełno w przydrożnych zajazdach, barach i niby góralskich kolibach, w lublinie nagle awansują do miana dzieła sztuki artystycznej godnego sławić miasto na głównym placu. Dla mnie to jest chore, ale ja jestem z prowincji i może się nie znam, jak ratusz nie widzi w tym infantylnego
 nie znasz się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna dbałość o szczegóły. Tylko Sebuś mi się nie do końca podoba, za wysokie czółko posiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychać sebiksow z pisu wycie - znakomicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o szymon szympans i jego lewackie urojenia.  Lublin i całą Polskę  należy oczyści od lewackich śmieci. tym razem jest postep bo juz ta zaćpana hołota niczym ich wódz nie pokazała ptaszka. Niech swą szutke wystawiaja tam gdzie ich miejsce w Korei Północnej tam jest rezerwat dla lewackiego bydła
 Ojciec Ci nie mówił, że pochodzisz od małpy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...